--REZERVACE--           Prodej bytu 2+1, 57m2 s balkonem ve Vrbně pod Pradědem - 1.100.000,-Kč

23.03.2021

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme byt v osobním vlastnictví. Bytová jednotka se nachází v malebném městě Vrbno pod Pradědem s dispozicí 2+1 a užitnou plochou 57m2, s balkonem a sklepní kójí. Byt je ve třetím nadzemním podlaží z celkových třech. Jsou zde instalována plastová okna. Ohřev teplé vody probíhá pomocí nového bojleru, vytápění místností je zajištěno ústředním topením.

Byt je vhodný k trvalému bydlení, ale je možné ho využít také jako apartmánový byt, neboť v blízkosti domu se nachází lyžařská sjezdovka a jiné turistické využití.
Okolí domu je klidné, bez frekventovaných silnic. Za domem je krásný, travnatý, společný dvůr.Byt se nachází 500 metrů od vlakového nádraží. V blízkosti lékaři, veterinární ordinace, Penny, Albert, elektro, škola, školka, pošta, policie, záchranná služba.Ke sportu lze využít lyžařskou sjezdovku a vlek s osvětlením (1000 metrů od domu), upravené běžecké tratě, sauny nebo tenisové kurty. Z Vrbna také vede spousta turistických a cyklistických tras do blízkého i vzdáleného okolí.
Obklopeni nádhernou přírodou, žít podle svého v klidném prostředí, to vše Vám nabízí tento velmi příjemný a teplý byt.
Energetický štítek: G - Mimořádně nehospodárná.
Vřele doporučujeme prohlídku nemovitosti, kterou Vám zajistí makléř nabídky.

Cena - 1.100.000,-